Vyskúšajte si u nás

Účelom prvého tréningu je zistiť tvoje pohybové návyky, diagnostikovať prípadné nedostatky a zohľadniť tvoje individuálne potreby pri tréningu.

Ak chceš začať ale nevieš ako, dlho si netrénoval a potrebuješ osviežiť pamäť (a telo), alebo už nejakú dobu cvičíš a chceš zlepšiť svoju techniku, je Funkčný začiatok stvorený pre teba. Naučíš sa nielen základné pohyby ako drep či tlak ale aj to aké ťažké je byť napríklad medveď 😀

Ak už zvládaš drep či ťah a prešiel si si funkčným začiatkom, nastal čas postaviť sa železu čelom. Na klasike budeš postupne rozširovať svoj repertoár cvikov a spoznáš akou výsadou je byť silná/ý.

Problém so skupinou spotených ľudí? Nemaj stres, na osobkách sa s tebou budem potiť len ja. Postupom času nastavíme tréning podľa tvojich potrieb, individuálnych cieľov, pomôžem ti prekonať strastiplnú cestu stravovaním a zbavíme sa dogiem vyvolávajich nočné mory z jedla.

Deti majú prirodzene správne pohybové vzory. Stačí ak sa pozrieme na ich prvé pokusy plazenia sa, chôdzu štvornožky a snahu vstať na nohy. Niekedy v priebehu rokov sa však táto prirodzenosť a ľahkosť pohybu začne strácať. Deti počas svojho vývoja napodobňujú pohyby a spôsob života nás dospelých. My sami im dobrý príklad často nedávame, deti nemajú dostatok fyzickej aktivity a vplyvom modernej doby presedia väčšinu dňa v školskej lavici, doma za knihami a nakoniec za telefónom alebo počítačom.
Cieľom funkčných hier nie je udržať deti v pohybe ale viesť ich k radosti z pocitu zdravého a silného tela.
V prípade záujmu o viac informácii a registráciu na tréningy ma kontaktujte telefonicky alebo mailom.

- Záleží vám na zdraví vašich zamestnancov?
- Viete aké zdravotné riziká obnáša sedavé zamestnanie a radi by ste tomu u vašich ľudí predišli?
- Poskytnite im benefit v podobe skupinových tréningov pre (2-3 ľudí) alebo väčšej skupiny (4-8 ľudí) na pracovisku alebo v gyme pod dohľadom osobného trénera.
- Vy pomôžete svojim zamestnancom odbúrať stres, pracovné napätie a zlepšiť ich zdravotný stav ako po fyzickej tak aj psychickej stránke.
- My ich naučíme lepšie sa hýbať za pomoci tréningov zameraných na zvýšenie sily, kondície, lepšieho držania tela čo ide ruka v ruke s rekompozíciou postavy a nárastom svalov.
V prípade záujmu vám rád pošlem cenovú ponuku, ktorá je individuálna v závislosti od počtu tréningov, osôb a miesta cvičenia.

Pošli mi správu